O nas

Zdumiewająco piękna Białka Tatrzańska, a w niej fantastyczne apartamenty Kotelba to miejsce niezwykłe, które spodoba się każdemu miłośnikowi aktywnego wypoczynku czy po prostu relaksu. Co czeka na Ciebie oraz innych naszych gości?

Kotelba – o apartamentach w Białce

Obiekt położony jest w dogodnej lokalizacji, tuż nieopodal centrum wsi, a jednocześnie w pobliżu szlaków turystycznych. Niedaleko stąd do Kotelnicy, czyli najważniejszego narciarskiego zakątka Białki Tatrzańskiej. Na miejscu na naszych gości czeka przestronny parking, komfortowe apartamenty oraz wspaniała, kojąca cisza. Z okien roztacza się widok na pobliskie szczyty i doliny, a w niektórych pokojach obserwować również można panoramę Tatr.

Białka Tatrzańska – apartamenty Kotelba

Kotelba to jednak nie tylko górskie klimaty i fantastyczna atmosfera. Nasze apartamenty zapewniają komfort w postaci sporych przestrzeni i doskonałego wyposażenia. Łóżka są wygodne, a nasi goście mogą korzystać z szybkiego łącza internetowego Wi-Fi. Niektóre pokoje dają możliwość odpoczynku na balkonie i na komfortowych kanapach lub krzesłach.

Apartamenty Kotebla w Białce Tatrzańśkiej
Nasze apartamenty

Nasz obiekt to wspaniała baza wypadowa w dowolne miejsce województwa małopolskiego: Pieniny, Gorce czy Tatry oraz do naszych południowych sąsiadów! Bliskość rzeczki Białki dodatkowo upiększa pobyt i pozwala przeżyć nowe, niezapomniane przygody.

Obiekt położony jest około 1 km od term białczańskich i 20 m od ścieżki prowadzącej na Kotelnicę – granią okolicznego masywu. Apartamenty czekają na gości zarówno latem, jak i zimą, dostarczając możliwości fantastycznego wypoczęcia od codziennych obowiązków. Dla tych, którzy sobie tego życzą, istnieje możliwość wykupienia codziennych, swojskich śniadań, które są prawdziwą ucztą dla podniebienia.

Kotelba oferuje swoim gościom również ogólnodostępną salę zabaw z kominkiem, w której można bez obaw bawić się z dziećmi, rozgrzać się przy płomieniach lub nawet zagrać na nowoczesnej konsoli.

Apartamenty w Białce Tatrzańskiej dla każdego

Nasze apartamenty w Białce to fantastyczna opcja dla tych, którzy uwielbiają górskie wędrówki, jak i dla tych, którzy lubią spędzać czas relaksując się i odpoczywając. Ze względu na świetne wyposażenie pokojów, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oferta skierowana jest również dla rowerzystów – w obiekcie istnieje możliwość bezpiecznego pozostawienia sprzętu.

Nie zapomnijcie wziąć ze sobą aparatów, dobrych butów i dobrego humoru – to one są najważniejsze na każdych wakacjach!